Zúčastnili jsme se přespolního běhu

Naši vybraní žáci 6 - 9. ročníku se zúčastnili přespolního běhu, který se konal v lyžařském areálu Martina Koukala při Pilské nádrži ve Žďáře nad Sázavou. Všichni žáci vystoupili ze své komfortní zóny a poradili si s náročnými podmínkami velmi dobře a na trati nechali opravdu vše. Pro většinu závodníků se jednalo i o kvalitní nabrání zkušeností, které jak všichni doufáme prodají na těchto závodech příští rok.

Soutěžili jsme hned ve 4 kategoriích.

Mladší dívky (6 - 7. ročník ZŠ) ve složení Langová Klaudie, Pařízková Barbora, Syptáková Zdislava a Bradáčová Karin, holky si vedly slušně a jejich společné úsilí stačilo na 17 místo.

Mladší chlapci ve složení Chaloupka Zdeněk, Kutil Adam, Bartušek Tadeáš, Seknička Josef, Štrejbar Filip si vedli ještě o poznání lépe a celkově skončili kluci na krásném 10. místě.

Starší dívky (8 - 9. ročník ZŠ) ve složení Juhošová Sára, Karásková Amálie, Harčariková Nikol, Pospíšilová Anna a Pospíšilová Vendula skončily v nabité startovní listině na 11. místě. Za zmínku stojí 15. místo Amálky v jednotlivcích, která se tak stala nejúspěšnější závodnicí naší posádky.

Starší chlapci ve složení Smejkal Vítek, Šiljeg Filip, Doležal Jan, Pospíšil Jan vybojovali opět krásné 10. místo.