Velkomeziříčská a Měřínská školní liga v MINIHÁZENÉ

Dne 16.11.2022 jsme se zúčastnili první školní ligy v miniházené. Protihráči nám byly družstva z Borů a z Měřína. Turnaje proběhly na házenkářské hale ve Velkém Meziříčí. Za naši školu reprezentovaly tři družstva.


Gumídci: Nikol Konečná, Jarek Melichar, Marek Dušek, Jakub Veselý, Ella Červená, Hana Dostálová

Zajíci: David Stoklasa, Verunka Večeřová, Nelli Movsisjan, Tomáš Onrišík, Maty Musil

Tygři: Gábi Pospíšilová, Kuba Musil, Tomáš Slováček, Jonáš Peterka, Vojta Dušek


Některé děti si 5 turnajů po 12 minutách vyzkoušely poprvé, ostatní už hrály jak profíci. Dopoledne se neslo ve sportovním duchu a děti si užily hlavně hru s míčem, nadšení z každé střelené branky i seznámení se s ostatními týmy. Miniházenou hrajeme hlavně pro radost ze hry. Všichni za odměnu dostali sáček křupavých dobrot.


Za pomoc děkujeme rozhodčím a trenérům z devátých tříd.

Trenéři: Tereza Divišová, Monika Chalupová, Víťa Smejkal

Rozhodčí: Kuba Kocourek, Ondřej Trifanov, Michal Badalík