Ve Víceboji na Světlé jsme obsadili krásné 2. místo

Ve středu 15. června se naše škola zúčastnila soutěže na místní hotelovce s názvem Víceboj na Světlé aneb „Kdo si hraje, nezlobí“. Do soutěžního klání jsme vyslali čtrnáctičlenný tým složený z děvčat a chlapců.

Před začátkem celého soutěžního dopoledne si žáci prohlédli prostory hotelové školy. Součástí celé akce byl doprovodný program. Organizátoři si pro všechny také přichystali výborné občerstvení.

Žáci soutěžili ve dvojicích v několika disciplínách, které byly zaměřeny mimo jiné na zdobení dortu z připravených ingrediencí, výměnu kola, zeměpis, sport nebo na angličtinu. Dort, který žáci v rámci soutěže připravili, si odnesli do školy jako sladkou odměnu. A musíme říct, že se jim povedl na jedničku.

Naše škola se umístila na krásném 2. místě. Děkujeme všem za velmi úspěšnou reprezentaci školy a gratulujeme.