Platební modul v aplikaci Bakaláři

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že od aktuálního školního roku 2023/24 budou vyšší finanční částky na různé školní aktivity (př. úhrada za pracovní sešity, třídní výlety, exkurze, školní zájezdy) hrazeny prostřednictvím platebního modulu, který je součástí školního systému Bakaláři.

K platebnímu modulu lze přistupovat přes odkaz Bakaláři na titulní webové stránce školy (zssokolovska.cz).

Přihlašovací údaje do aplikace Bakaláři jsou distribuovány elektronickou poštou třídními učitelkami Vašich dětí.

Stručný návod k užívání platebního modulu v aplikaci Bakaláři najdete na webových stránkách školy v sekci Dokumenty --> Další dokumenty.

Děkujeme za Vaši spolupráci a věříme, že nový způsob finanční úhrady zefektivní, zrychlí a zjednoduší Vaši práci s peněžními prostředky.

S přátelským pozdravem

vedení ZŠ Sokolovská VM