Olympiáda žáků II. stupně základních škol

Ve čtvrtek 22. června se za velmi hezkého a slunečného počasí odehrála tradiční Olympiáda Velkého Meziříčí. Pořadatelskou školou byla ZŠ Oslavická VM, která si pro nás připravila „míčový čtyřboj“ – street-basketbal, plážovou házenou, přehazovanou/odbíjenou a malou kopanou.  Soupeřem nám byli žáci ze ZŠ Oslavické VM a ZŠ Školní VM. 

Bylo vybráno 8 žákyň a 8 žáků z jednotlivých ročníků, kteří nás skvěle reprezentovali. I přes velké teploty dosahovali naši žáci místy opravdu statečné výkony, za které by se nemuseli stydět ani profesionální sportovci. Naši žáci rozhodně soupeři nenechali nic zadarmo a bojovali jako lvi v kleci, výsledky byly velmi vyrovnané a o konečném pořadí rozhodovaly maličkosti.

 

6., 7., 8. ročník – žáci skončili shodně na 3. místě 

9. ročník – dokázal svoji kategorii vyhrát!

 

Děti si den skvěle užily a my jim děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy!!! 


Sestavy:  

6. ročník: Čermák Marek, Dolíhal Denis, Seifer Tobiáš, Bradáč Timon, Hladíková Ela, Kadlec Ondřej, Konečná Eliška, Krejčí Artur, Kresová Vanesa, Kurečková Zuzana, Langová Klaudie, Martinec Vít, Mejzlíková Nela, Peterka Luboš, Pospíšilová Klára 

7. ročník: Chaloupka Zdeněk, Cholevová Daniela, Kratochvílová Karolína, Kutil Adam, Michlíčková Beáta, Pohanková Simona, Urbánková Alexandra, Bartušek Tadeáš, Koudela Šimon, Mazánek Lukáš, Pařízková Barbora, Seknička Josef, Svoboda Tomáš, Svoboda Vojtěch, Sýkorová Mariana, Syptáková Zdislava 

8. ročník: Havelková Barbora, Juhošová Sára, Slabý Samuel, Smejkal Vítek, Dřímal Jan, Bartoš Jan, Čížek Matyáš, Michal Štěpán, Kúřil Mikuláš, Seifer Kvído, Harčariková Nikol, Pospíšilová Anna, Pospíšilová Vendula, Karásková Amálie, Novotná Nikola, Koudelová Teodora 

9. ročník: Cerkalová Kristýna, Čermáková Natálie, Halačka Jiří , Jurková Marie, Martincová Tereza, Mičín Michael, Slabá Denisa, Sláma Michal, Sobotka Michal, Badalík Michal, Divišová Tereza, Chadim Patrik, Chalupová Monika, Nováková Anežka, Pospíšil Jan, Trifanov Ondřej