Muzikálové představení divadla IKAROS

V pátek 13. 10. 2023 žáci 2. stupně naší školy navštívili divadelní představení s názvem NEJVĚTŠÍ SHOWMAN na motivy filmového zpracování ( The Greatest Showman 2017, M. Gracey).

Muzikál vypráví skutečný příběh podnikatele P. T. Barnuma (1810-1891). Ten se stal, navzdory chudobným poměrům, nejvýznamějším podnikatelem v zábavním průmyslu své doby. Scénář popisuje jeho trnitou cestu na vrchol, překonávání překážek a vlastních limitů a boj se závistí a snobstvím. V dobách největších krizí si hlavní hrdina plně uvědomuje sílu hodnot jako jsou láska a rodina. Dílo se také zabývá stále aktuálními tématy - tolerance odlišností a jedinečnost každého jednoho z nás.

Díky hercům divadla IKAROS jsme si muzikál řádně užili, jejich výkony byly opravdu naprosto úžasné.

Již teď se těšíme na další plánované představení!