Mikulášská nadílka

V úterý 5. prosince se naši deváťáci přeměnili na Mikuláše, čerty, čertice a anděly. Celá mikulášská družina se vydala na první stupeň za nejmenšími žáky naší školy. Postupně navštívili všechny třídy. Děti byly patřičně připraveny, nechybělo zpívání písniček a recitování básniček. Andělé měli pro všechny školáky odměnu. Nezapomněli ani na paní učitelky. Nakonec se děti společně s mikulášskou družinou vyfotily a na památku dostaly od Mikuláše pamětní list.

Poté se všechny nebeské a pekelné bytosti vrátily zpět na druhý stupeň, aby i tam postupně navštívily všechny třídy. Starší školáci rovněž dostali sladké, nebo ovocné dobroty. I tady každá třída dostala na památku pamětní list. Mikuláš, andělé a čerti přišli pozdravit také pana ředitele a pana zástupce.

Celý den byl krásným zpříjemněním adventních dnů.