Logická olympiáda

Prostřednictvím týmu logické olympiády /Mensa Česko/ zveme žáky ZŠ Sokolovská k účasti v soutěži Logická olympiáda.

Soutěž Logická olympiáda je unikátní tím, že v ní o úspěchu rozhoduje logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku; namísto získaných znalostí a vědomostí. Na rozdíl od oborových soutěží nabízí Logická olympiáda úlohy nezávislé na úrovni vzdělání, a proto se mohou této soutěže účastnit děti a mládež od předškolního věku až po středoškoláky. Účast v soutěži je mimo jiné dalším ze způsobů, jak rozpoznat u dětí nadání a umožnit tak rozvoj jejich individuálních vloh.

Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2023. KAŽDÝ soutěžící se musí letos opět registrovat na www.logickaolympiada.cz.

Další informace o Logické olympiádě 2023 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže.