Dopravní soutěž

V úterý 28. 5. jsme se zúčastnili oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů, která se konala na dopravním hřišti ve Velkém Meziříčí.

Naši školu jsme reprezentovali ve dvou kategoriích, za první stupeň se zúčastnili žáci ze 4. A – Nikol Konečná, Kamila Komínková, Lukáš Studýnka a Vojtěch Pospíšil, za druhý stupeň nás reprezentovali žáci z 9. C – Anna Pospíšilová, Vendula Pospíšilová, Štěpán Michal a Václav Toman.

Soutěž se skládala ze čtyř disciplín. Žáci psali test z pravidel silničního provozu, dále test z poskytování první pomoci. Následně absolvovali jízdu na kole po dopravním hřišti dle dopravního značení a v neposlední řadě jízdu zručnosti.  I přes velikou konkurenci jsme v první kategorii obsadili 5. místo a ve druhé kategorii jsme dosáhli krásného 2. místa.

Všem žákům děkuji za účast a ještě jednou gratuluji.