Atletický čtyřboj - okresní kolo - 6. a 7. ročník

Naši žáci 6. a 7. tříd se 25. května zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje ve Žďáře nad Sázavou.

Ve dvou družstvech bojovalo 10 sportovců. Soutěžili celkem v pěti disciplínách: běh na 60 m, hod míčkem, skok daleký, skok vysoký a běh – chlapci 800 m a dívky 600 m. Každý z nich absolvoval čtyři disciplíny, za které obdržel určité body.

V kategorii dívek se naše čtyři závodnice dostaly mezi 20 nejlepších: Zdislava Syptáková ze 7. B obsadila celkové 8. místo, Barbora Pařízková ze 7. B 16. místo, Karin Bradáčová z 6. B se umístila na 17. místě a Beáta Michlíčková ze 7. A vybojovala 18. místo.

Po součtu bodů dívčí družstvo obsadilo celkové 4. místo.

I naši chlapci si vedli velmi dobře. Ve své kategorii se dva závodníci umístili mezi 20 nejlepšími: Adam Kutil ze 7. A vybojoval 10. místo a Filip Štrejbar ze 7. B obsadil 11. místo. Adam Kutil zároveň zaběhl nový školní rekord na 60 m: 8,1 s. 

Tým chlapců se umístil na krásném 4. místě.

Děkujeme všem sportovcům za jejich výkony.