Atletický čtyřboj - 8. a 9. ročník

Dne 23. května se ve Velkém Meziříčí konalo okresní kolo atletického čtyřboje žáků a žákyň 8. a 9. tříd.

Ve dvou našich družstvech bojovalo 10 našich svěřenců. Soutěžili celkem v šesti disciplínách. Běh na 60m, hod míčkem, vrh koulí, skok daleký, skok vysoký a běh – chlapci 1000 m a dívky 800 m. Každý sportovec absolvoval 4 disciplíny, za které obdržel  určité body.

V kategorii dívek se 4 naše závodnice dostaly mezi 20 nejlepších: Tereza Martincová z 9. A obsadila celkové 9. místo, Pospíšilová Vendula z 8. C 11. místo, Karásková Amálie z 8. B 12. místo a Pospíšilová Anna z 8. C vybojovala 16. místo.

Po součtu bodů těchto čtyřech žákyň celé družstvo reprezentující naši školu získalo bronzovou medaili.

I naši hoši si vedli dobře. Krásné 8. místo vybojoval Jan Doležal z 8. B, na 9. místě skončil David Sypták z 8. C, na 18. místě Jan Pospíšil z 9. B a na 20. místě Vojtěch Kúřil z 9. A.

Družstvo našich chlapců skončilo v součtu na krásném 4. místě.

Konkurence byla veliká a všichni naši sportovci, i ti, co se jejich výkon nezapočítával do celkového hodnocení, zaslouží pochvalu.