Naši nejmenší házenkáři se zúčastnili turnaje školní ligy 4+1 na sportovní házenkářské hale

Ve středu 22. března 2023 se zúčastnili naši nejmenší házenkáři turnaje školní ligy 4+1 na sportovní házenkářské hale ve Velkém Meziříčí.

Turnaje se zúčastnila družstva ze ZŠ Měřín (1+1), ZŠ Oslavická VM (2+2) a naše škola ZŠ Sokolovská VM (2+2).

Za naši školu reprezentovaly děti v mladší kategorii družstva Zajíci a Gumídci. Ve starší kategorii družstva Tygři a Buldoci.

V dopoledním utkání všech škol si každá skupinka zahrála pět turnajů po 12 minutách, starší kategorie zvládla hrát bez náhradníků, u mladší kategorie šikovní náhradníci byli v záloze využíváni.

Všichni hráli na sto procent, pro některé mladší házenkáře byla účast na turnaji první zkušenost a s plnou zásobou energie se do každé hry zapojili bez ostychu. Ostřílení házenkáři předváděli rychlou, tvrdou a kolektivní miniházenou.

Za odvedenou práci si celý tým Sokolovské i ostatní školy, zasloužili odměnu k zakousnutí.

Hrajeme hlavně pro radost, ne o medaile :-)

Hráli: 

Starší kategorie - Elenka Sedláčková, Maruška Slámová, Gábinka Pospíšilová, Nikolka Konečná, Verunka Večeřová, David Stoklasa, Jonáš Peterka, Lukáš Studýnka, Tomáš Slováček Adam Hošek, Jirka Michlíček.

Mladší kategorie – Sárinka Košábková, Ellenka Červená, Hanička Dostálová, Šarlotka Machová, Laduška Hybášková, Ondra Rosa, Tomáš Ondřišík, Jakub Veselý, Dan Robotka, Matyáš Musil, Dominik Peroutka, Honzík Bradáč, Seba Sedláček.