Flintstoneovi z 8. a 9. ročníků bojovali o poháry

Žáci z 8. a 9. ročníků se utkali na tradičním vánočním turnaji v bowlingu, který se konal po 3 letech způsobený covidem. Každá třída si vybrala své zástupce, kteří ji reprezentovali. Turnaj se konal ve vánočním duchu, každý si vyzkoušel, kolik kuželek je schopen shodit. Děti strávily krásné dopoledne, které si všichni velmi užili. Někdo si dal k bowlingu pizzu, někdo kofolu, vše končilo krásnými úsměvy na tváři, a tak jsme se příjemně naladili na vánoční svátky.

Ve čtvrtek před Vánocemi proběhlo vyhlášení výsledků o velké přestávce v tělocvičně. Nejprve byli vyhlášeni 3 nejlepší jednotlivci z každého ročníku, kteří byli ohodnoceni medailí a sladkou odměnou. Poté se vyhlašovalo pořadí týmů, kde vítězný tým získal spoustu odměn, medaile, ale především získal putovní pohár, kde už bude zapsán navždy.

Závěrem bych jenom dodal ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO ROKU 2023 !!!

8. ročník:

1. místo 8.B - 838 bodů