Dnes je 19.06.2019, svátek má Leoš

Kruh 2018

DSC_6671Už potřinácté se podzimní slunovrat na Zásece stal svědkem přátelského souboje dvou osmých tříd ze ZŠ Sokolovská.

 

Rekreační středisko Záseka znovu ožilo hlasy teenagerů, kteří se sem přijeli zdokonalit v poskytnutí první pomoci, orientaci v mapě a v terénu, dokonce i ve střelbě ze vzduchovky. Čtyři dny jejich pobytu v přírodě však nabídly také sportovní klání mezi žáky i třídami, stezku odvahy s originálními strašidly, táborák a etapovou soutěž. A jako každý ročník nechyběla ani spousta zábavy a nových zážitků.

 

Při prezentaci vlajky, symbolu třídy a ohňového objektu u táboráku, který byl doplněný pestrým programem – písněmi, tancem i reklamami, si „táborníci“ procvičili své řečnické dovednosti. Záře ohně, doplňující setkání „osmiček“ pod Mléčnou drahou, osvětlila přítomné třídy a pedagogy, kteří vytvořená díla ocenili body potřebnými k vítězství. A na závěr společně zpívaná píseň „Když nemůžeš, přidej víc“ radostně doladila večer.

 

Předání medailí, diplomů, pamětních listů a cen završilo etapovou soutěž a turnaje hochů a dívek. Nejcennějšími odměnami se ale stala nově vzniklá přátelství a poznání, na koho se v náročných chvílích lze spolehnout. Děkujeme za podpoření této školní akce rodičům, Grantovému programu Zdravé město Velké Meziříčí a ZŠ Sokolovské.

 

 

DSC_6688DSC_6692

 

 

Kontaktní údaje

Základní škola
Sokolovská 470/13

594 01 Velké Meziříčí


tel.: 420 566 782 102

Zřizovatel školy

Město Velké Meziříčí

Partneři školy

Kraj Vysočina Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadace ČEZ

Anketa

Který předmět máš nejradši?