Dnes je 19.06.2019, svátek má Leoš

ZŠ Sokolovská

Sportovní soutěže

basketbal_star_dvkyBasketbal starší žákyně, 12. 3. 2019, tělocvična ul. Komenského Velké Meziříčí

Starší žákyně se utkaly v okresním kole s třemi základními školami. První zápas jsme proti ZŠ Oslavické bohužel prohráli, ale pak jsme soupeřkám z TGM Bystřice nad Pernštejnem a hráčkám z 2. ZŠ Žďár nad Sázavou nedali šanci a získali tak cenné druhé místo v okresním kole. Žákyním gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Házená, 20. 3. 2019, Dolní Cerekev

Do krajského kola starších dívek v házené bylo přihlášeno celkem 10 týmů. Svoji skupinu jsme jasně vyhráli a pak se utkali s hráčkami z Havlíčkova Brodu. Po vyrovnaném utkání za stavu 4:4 přišly na řadu trestné hody. Ty jsme bohužel prohráli, ale získali i v tak velké konkurenci krásné druhé místo. Žákyním gratulujeme k velkému úspěchu.

Basketbal mladší žákyně, žáci, 28.3.2019, tělocvična ul. Komenského Velké Meziříčí

Mladší žáci a žákyně se utkali v rámci okrskového kola mezi třemi velkomeziříčskými školami. Dívky dominovaly ve všech zápasech a zaslouženě získaly 1. místo, chlapci prohráli se ZŠ Oslavickou, ale ZŠ Školní porazili a odnesli si 2. místo. Všem zúčastněným gratulujeme k úspěšné reprezentaci školy.

hzenbasketbal_mlad_ci_kyn