Dnes je 19.12.2018, svátek má Ester

ZŠ Sokolovská

Olympiáda základních škol z Velkého Meziříčí

Snmek1Úterní dopoledne dne 5. 6. bylo jako stvořené pro Olympijské hry. Sluníčko hřálo, soutěžící byli připraveni, mohlo se začít.

Celá Olympiáda probíhala na sportovišti Základní školy Školní a letošní rok ji pořádala ZŠ Sokolovská. Začátku Olympijských her předcházelo krátké vystoupení žáků 3. ročníku, kteří zatančili na písně z filmu Pomáda. Programem provázely žákyně 9. ročníku, celé klání zahájil pan ředitel P. Hladík společně se starostou města p. Josefem Komínkem.

Páťáci zažehli olympijský oheň a šlo se soutěžit. Všech pět disciplín, které byly pro soutěžící připraveny, zvládli všichni hravě. V celkovém pořadí se jako první umístila ZŠ Oslavická, v závěsu za ní ZŠ Sokolovská a na místě třetím ZŠ Školní.

Velké poděkování za realizaci akce patří Sportovnímu centru Velké Meziříčí, Dóze a Městu Velké Meziříčí.

1. stupeň ZŠ Sokolovská

Snmek2 Snmek3 Snmek4 Snmek5 Snmek6 Snmek7Snmek8Snmek9Snmek10Snmek11