Sportování na naší škole

Žáci naší školy se po dlouhé covidové pauze s nadšením zapojili do turnajů v míčových sportech.


Tělocvična ZŠ Oslavická Velké Meziříčí, 30. 3. – okresní utkání ve volejbale chlapců základních škol

Družstvo chlapců naší školy sehrálo dvojzápas se soupeři ze ZŠ Oslavická. V obou zápasech vyhráli a zajistili si tak postup do krajského turnaje. Kdy se bube konat, zatím nevíme.

Složení družstva: Matěj Janák, Pavel Prudek, David Sedláček, Adam Brož, Nguyen Quong Hung, Josef Voda, Šimon Vošmera, Michal Sobotka, Filip Šiljeg a Zdeněk Novák.

Blahopřejeme k vítězství a postupu na krajský turnaj.


Sportovní hala Nové Veselí, 8. 4. - okresní kolo v házené základních škol

Družstvo děvčat po statečném výkonu prohrálo v dvojzápase s dívkami ze ZŠ Oslavická Velké Meziříčí. Protože to byly jediné soupeřky, obsadily 2. místo.

Turnaje chlapců se zúčastnilo pět družstev. Všechny tři ZŠ z Velkého Meziříčí, ZŠ Nové Veselí a ZŠ Polnička. Naši kluci vybojovali v okrese krásné 3. místo.


Tělocvična u kostela, Velké Meziříčí, 29. 5. – okrskový turnaj v basketbale dívek základních škol

Pořadatelem byla naše škola ve spolupráci s Dózou. Zúčastnilo se pět škol. Všechny meziříčské základní školy, ZŠ Radostín nad Oslavou a ZŠ Velká Bíteš. O prvním místě rozhodovalo při rovnosti bodů skóre, které hrálo pro naše děvčata. Vybojovala 1. místo, druhá byla ZŠ Oslavická a třetí ZŠ Radostín. Do okresního kola, které se uskuteční 17. 5., postupují první dvě družstva.

Složení družstva: Beata Michlíčková, Adéla Michlíčková, Monika Chalupová, Natka Čermáková, Sára Juhošová, Nikola Harčariková, Anička Pospíšilová, Vendula Pospíšilová, Veronika Malcová a Andrea Pacalová.

Děvčatům blahopřejeme k prvnímu místu a zaslouženému postupu.