Zápis dětí do 1. třídy - elektronická registrace přihlášek


ZapisyOnline

Vážení rodiče, 

letošní zápis dětí do 1. třídy základní školy pro školní rok 2024/2025 se bude konat v pátek 19. dubna 2024 v době od 14.00 do 18.00 hod. v budově na Komenského ulici za osobní přítomnosti budoucích prvňáčků a jejich zákonných zástupců.

Základní škola bude preferovat elektronickou registraci přihlášek k zápisu. Žádost o přijetí k povinné školní docházce vyplní zákonný zástupce elektronicky v systému „Zápisy Online“ na webových stránkách školy www.zssokolovska.cz v sekci Aktuality. Portál bude přístupný od 2. 4. 2024 do 18. 4. 2024

Postup:

1. Kliknutím na banner Online zápis do školy (viz níže) budete přesměrováni na portál, kde vyplníte potřebné osobní údaje o zapisovaném dítěti a zákonném zástupci. Případně zvolíte, zda žádáte odklad povinné školní docházky. Formulář odešlete.

2. Následně se Vám zobrazí zpráva o úspěšném přijetí přihlášky k zápisu současně s odkazem, z kterého si stáhnete žádost o přijetí (případně žádost o odklad povinné školní docházky). Stejné informace Vám budou ihned zaslány i na Vámi uvedený osobní email.

3. Staženou žádost o přijetí (editovatelný soubor PDF) elektronicky vyplníte, vytisknete a podepíšete

4. Vyplněný a podepsaný formulář (přijetí k povinné školní docházce, příp. žádost o odklad školní docházky) spolu s rodným listem dítěte doručíte osobně v den zápisu 19. 4. 2024 zapisující učitelce.

5. Zákonný zástupce si může v případě, že nemá možnost elektronické registrace přihlášek k zápisu, vyzvednout potřebné dokumenty na sekretariátu školy, vždy v pondělí a ve středu v čase 8:00 – 12:00 hodin.


zapisy-online

Usnadneni-vstupu


Desatero-pro-prvnacky

Desatero-pro-rodice