Naši chlapci získali bramborové medaile

V pátek dne 29. 4. 2022 se konal na ZŠ Školní turnaj v basketbale. Ten byl určen pro žáky 6. až 9. třídy.

Na turnaji jsme odehráli 4 zápasy. Bohužel nám nevyšel vstup do turnaje, kdy jsme se seznamovali s palubovkou, zdejšími rozměry a hlavně špatně zaměřovali koše. Konečný výsledek tak byl 8:12 pro Měřín.

2. zápas jsme odehráli proti domácím ze ZŠ Školní, i přes srdnatý výkon jsme nakonec padli 9:16.

3. zápas a konečně i naše výhra, proti ZŠ Oslavická jsme ovšem po většinu času tahali za kratší konec, naštěstí koncovka zápasu nám vyšla a vyhráli jsme 10:7.

Poslední zápas jsme nastupovali proti doposud neporaženému Gymnáziu VM, odehráli jsme asi nejlepší utkání na turnaji a odměnou nám byla remíza 11:11.

Škoda promarněného začátku turnaje, jinak bychom se mohli poprat o 2 postupová místa. Takhle postoupila do dalšího kola družstva Gymnázia VM a ZŠ Školní VM. Důležité ale je, že jsme se po dlouhé (covid) době mohli účastnit turnaje. Sláva vítězům, čest poraženým.

Sestava: Brož Adam, Chadim Patrik, Halačka Jiří, Mičín Michael, Sedláček David, Šiljeg Filip, Prudek Pavel, Gachi Samuel, Vošmera Šimon, Nguyen Quang Hung

Kos Petr, učitel TV