Krásné umístění žáků 1. stupně v turnaji ve vybíjené

V měsíci dubnu se děti z pátých tříd zúčastnily okresních turnajů ve vybíjené ve Žďáře nad Sázavou.

První turnaj se konal v úterý 5. 4. 2022, kdy jely zkusit štěstí dívky. Na ZŠ Švermova se sešlo v tělocvičně 5 družstev. Naše sportovkyně vybojovaly krásné 2. místo. Další týden 12. 5. 2022 se turnaje konaly na sportovní hale na Bouchalkách. Sjelo se 14 mixovaných družstev. Za naši školu se zúčastnilo družstvo složené z chlapců. Děti byly rozděleny losem do tří skupin, po pěti družstvech. Ve skupině se klukům dařilo báječně a bez jediné prohry postupovali do finále o medaile. Hráli s plným nasazením proti škole Školní a Měřín.

Po vyrovnaných kolech získali 2. místo a odvezli si stříbrné medaile s diplomem.

                                                                                           Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme!!!