Žáci 6. a 7. ročníku se zúčastnili přednášky o bezpečnosti na internetu

Naše škola využila nabídky společnosti MAS Most Vysočiny, která nám zajistila přednášky o bezpečnosti na internetu pro 6. a 7. ročníky.

Přednášejícím byl pan Bc. Jakub Kachlík, student VUT Brno. Dokázal žáky i vyučující maximálně zaujmout, podal spoustu potřebných informací a všichni se mohli v průběhu přednášky ptát na vše, s čím se běžně setkávají při užívání internetu.

Takto hodnotně podaná přednáška bude jistě zajímat i žáky 8. a 9. ročníků. Takže se můžeme těšit na další setkání.