8. a 9. ročníky se rovněž zúčastnily besedy O BEZPEČNOSTI NA INTERNETU

Naše škola využila nabídky společnosti MAS Most Vysočiny, která nám zajistila přednášky o bezpečnosti na internetu pro 8. a 9. ročníky.

Přednášejícím byl pan Bc. Jakub Kachlík, student VUT Brno. Dokázal žáky i vyučující maximálně zaujmout, podal spoustu potřebných informací a všichni se mohli v průběhu přednášky ptát na vše, s čím se běžně setkávají při užívání internetu.

Tato hodnotně podaná přednáška byla velikým přínosem a budeme se těšit na setkání s p. Bc. Kachlíkem, který slíbil pro příští roky další pokračování pro všechny ročníky.